Біатлоніст Артем Прима

close

Біатлоніст Артем Прима. З 6 квітня артему доведеться перейти на домашній режим тренувань ℹ️. Четырёхкратный чемпион европы по биатлону.

Біатлоніст Артем Прима
Деніз Херрманн очолила рейтинг найшвидших біатлоністок … from biathlon.suspilne.media

Українець пройшов дистанцію без промахів, однак не зміг змагатись з суперниками за призові місця через низьку швидкість. Український біатлоніст артем прима народився 30 травня 1987 року в чернігові. Четырёхкратный чемпион европы по биатлону.

Найкращого результату в кар'єрі у рамках кубка світу досяг артем прима, який чисто відстрілявся і при непоганій швидкості фінішував читать новости религий, а также подробно новость український біатлоніст артем прима показав найкращий результат у кар'єрі на.

Артем тричі потрапив у штрафне коло, але продемонстрував хорошу швидкість на лижах. Український біатлоніст артем прима народився 30 травня 1987 року в чернігові. Біатлоніст збірної україни 🇺🇦 розповів про те, як підтримує форму на карантині, які позитивні зміни помітив у своєму рідному місті чернігові. Артем тричі потрапив у штрафне коло, але продемонстрував хорошу швидкість на лижах.