Володимир Бондаренко Кмда

close

Володимир Бондаренко Кмда. Охіньки, прилуцький район, чернігівська область, українська рср, срср) — український політик. Новим керівником апарату в київській міській державній адміністрації призначено володимира бондаренка.

Володимир Бондаренко Кмда
Володимир Бондаренко: «Суд не скасовував рішення Київради … from kyivcity.gov.ua

Депутат київської міської ради vii скликання (з 5 червня 2014 року), голова кмда (з 7 березня по 25 червня 2014 року). У відповіді кмда, яку одержала редакція, ідеться, що в матеріалах особової справи бондаренка немає інформації про його навчання у львівському національному університеті. Ці роки спільно з вами ми розробляли соціальні стандарти захисту.

Новопризначений голова київської міської державної адміністрації володимир бондаренко зустрівся із заступниками голови кмда, головами районних у м.

Колишній глава кмда володимир бондаренко видалив свій пост у соціальній мережі, де висловлював свої претензії до співробітників клініки добробут. 444 likes · 14 talking about this. У відповіді кмда, яку одержала редакція, ідеться, що в матеріалах особової справи бондаренка немає інформації про його навчання у львівському національному університеті. Володимир бондаренко працює у команді віталія кличка щонайменше 10 років.